Co sprawia, że niektóre opony są lepsze od innych?

opony

Na całym świecie jest wielu producentów opon. Ponieważ opony mają się zużywać, możesz sobie wyobrazić, ile opon jest używanych rocznie na podstawie liczby pojazdów, które jeżdżą po naszych drogach na całym świecie. Niektórzy to producenci najwyższej klasy, a inni celują w rynek tanich opon, mniej więcej kopiując to, co robią wielcy i po prostu próbując robić to taniej.

Co wyróżnia te duże?

Wielcy producenci co roku inwestują dużo pieniędzy w badania i rozwój, nieustannie starając się rozwijać lepsze opony i ulepszać istniejące opony. Testuj opony codziennie w różnych środowiskach i na wszystkich nawierzchniach.

Muszą mieć duże ośrodki testowe, w których mogą testować swoje opony. Posiadanie miejsc testowych na całym świecie nie jest tanie, ale daje najlepszą podstawę do nauki, aby mogli stale ulepszać opony. Porównując opony, widać, że bieżnik będzie wyglądał nieco inaczej. Jest wiele testów i zastanawiania się, jak najlepiej je zaprojektować, aby uzyskać najlepsze osiągi opon.

Używają najlepszych materiałów i nie idą na skróty. Zespoły programistyczne pracują tylko nad znalezieniem najlepszych możliwych wyników. Niektóre z najtrudniejszych testów przeprowadzane są w temperaturach arktycznych, aby znaleźć najlepsze opony zimowe i śniegowe. Opony zimowe mogą mieć najlepszą przyczepność i zapewniać najlepsze bezpieczeństwo niezależnie od pogody.

Produkują również pełną gamę opon, od opon letnich przez opony zimowe i opony do samochodów osobowych po większe pojazdy, takie jak SUV-y i lekkie ciężarówki.

Rzadko zdarza się, że tanie opony kończą wysoko w testach opon, a jest to prosty powód: wiedzę można zdobyć tylko poprzez ciągłe testowanie i uczenie się, a następnie ulepszanie produktu w oparciu o tę naukę.

Aby uzyskać więcej informacji na temat opon wysokiej jakości, odwiedź: https://www.nokiantyres.pl/

View more presentations on SharePresentation