Opony na każdą pogodę – prawdziwa opona na każdą pogodę

opony na kazda pogode

Opony na każdą pogodę to naprawdę prawdziwe opony letnie stworzone z myślą o każdych warunkach pogodowych. Dzieje się tak, ponieważ bez względu na prognozę są gotowi poradzić sobie w każdych warunkach drogowych. Dzieje się tak, ponieważ posiadają one symbol „Płatka śniegu w Trzech Szczytach”, oznaczający ich zatwierdzone użycie w trudnych warunkach zimowych. To sprawia, że ​​są jedynymi prawdziwymi oponami całorocznymi, ponieważ można ich używać przez cały rok, niezależnie od prognoz.

Opony całoroczne mają wiele osiągnięć technologicznych, które pozwalają im radzić sobie ze śniegiem i lodem, a także opony zimowe, w rzeczywistości w ostatnich testach opony na każdą pogodę wypadły równie dobrze, jeśli nie lepiej niż opony zimowe. Ponadto główną zaletą opon całorocznych w porównaniu z oponami zimowymi jest możliwość ich użytkowania przez cały rok. Jest to ogromna zaleta, zwłaszcza jeśli mieszkasz w okolicy o nieprzewidywalnej pogodzie. Eliminuje zgadywanie, kiedy zmienić opony na zimowe, a kiedy je zdjąć. Opony na każdą pogodę w porównaniu z oponami zimowymi mają cechy, które pozwalają im sprawdzać się również w innych porach roku. Wymiana opon, gdy zbliża się nowy sezon, odejdzie do przeszłości. Nawet gdy temperatura spadnie poniżej zera, opona na każdą pogodę nadal będzie w stanie zachować doskonałą przyczepność na powierzchni, z którą się styka.

Na rynku dostępnych jest wiele dobrej jakości opon całorocznych, takich jak opony całoroczne Nokian WR G4. Te opony zapewniają niezawodną przyczepność przez cały rok, niezależnie od prognozy, zarówno na mokrych, zaśnieżonych, jak i suchych drogach. To czwarta generacja opon całorocznych Nokian z nowymi innowacjami, takimi jak rowki łopatek, technologia Coanda w oponach Nokian, mieszanka o podwójnych osiągach na każdą pogodę i lamówki w kształcie stonogi. Wszystkie te nowe funkcje pomagają w kontroli i prowadzeniu, przyczepności i trakcji, a także w ochronie przed aquaplaningiem. W rzeczywistości opracowana przez Nokian Tyres własna technologia Coanda ma na celu przyspieszenie przepływu wody przez podłużne i poprzeczne rowki, co pomaga zapobiegać aquaplaningowi. Dodatkowo zabezpieczą przed aquaplaningiem na błocie pośniegowym (stopionym śniegu). Dzięki ulepszeniom w mieszankach gumowych, takich jak mieszanka o podwójnym działaniu na każdą pogodę, opony Nokian Tyres, możesz cieszyć się dłuższą żywotnością bieżnika, a także lepszą przyczepnością i sterowaniem.

Opony na każdą pogodę naprawdę pozwalają na używanie jednego kompletu opon przez cały rok bez obawy o prognozę. Przy trudnych warunkach śniegowych nawet ciężka zima nie będzie problemem, a dzięki nowym innowacyjnym technologiom, takim jak te, które można znaleźć w oponach całorocznych Nokian WR G4, przyczepność i trakcja rywalizują z oponami zimowymi. Z nowymi mieszankami gumowymi zapewniającymi dłuższą żywotność bieżnika przy zachowaniu doskonałej przyczepności.

Więcej informacji na temat opon na każdą pogodę można znaleźć na stronie: https://www.nokiantyres.pl/